PDA

Trego versionin e plotė : Psikologji 1. Diqka INTERESANTE...!!!!
 2. Tipet Psikologjike
 3. Rreth Ƨƫshtjes sƫ vetƫdijes
 4. Sa ndikim ka stresi tek ne?
 5. Si tā€™ia rrĆ«mbeni zemrĆ«n?
 6. C'fare eshte Fati?!
 7. Parapsikologjia I
 8. Simptomat e Depresionit
 9. Mė mirė gjumė se makiato
 10. Ju u ndatė? Po fėmijėt…
 11. Prindėrit kundėr pėrrallave tradicionale: Janė diskriminuese
 12. Nė vend tė pushimit ushtroni
 13. Tradhtia e ka emrin burrė apo grua?!
 14. Si te shmangim stresin e provimeve?!
 15. Psikika ėshtė qenėsore pėr zemrėn
 16. Vullneti pėr jetėn
 17. Sa ndikon stresi tek shėndeti?
 18. Motrat na e bėjnė jetėn tė lumtur
 19. Si ta lini duhanin?
 20. Druri i mollės
 21. Shkaku i vetvrasjeve
 22. Cila eshte "Fobia" e juaj ma e madhe???
 23. Zhvillim personal
 24. Ne gjum, problemet zgjidhen me mire
 25. Si tė lirohemi nga 'zėri' i keq
 26. Depresioni shkaktohet nga qarqet e shkurtra
 27. Nė botėn e ėndrrave
 28. Shpėtoni lidhjen tuaj pa folur
 29. Disa keshilla
 30. Publikimi i vetėvrasjeve nė media krijon efekte negative
 31. Drita dhe ndjenja e gjumit
 32. Si t'i largoni brengat nga jeta e pėrditshme!
 33. Cilat janė simptomat e stresit pas traumės (SPT)
 34. A menoni qe ka ENGJULL mbrojtes
 35. Anksioziteti semundje trasheguse
 36. Tipet e Temperamentit
 37. Parasomnia (somnambulizmi)
 38. Si ta mposhtim pagjumesin
 39. Ērregullimet Psikologjike-Psikiatrike