PDA

Trego versionin e plotė : Fotografi te Vip-artistave nga MedvegjaBurim.U
07-08-2009, 03:07 PM
Ne kete tem mund te postoni fotorafi te kengetarve dhe artistave nga Medvegja,ish kan mir me ja bashkangjit edhe naj fotografi

Qe po filloj unw i pari

Arsim Aliu i njohur si OrssY-G i lindur ne Medvegje,eshte 19 vjeqar nderkaq me muzik merret qe 5 vite.Eshte pjes e grupit T.B.A

http://img217.imageshack.us/img217/5304/12062009219g.jpg (http://img217.imageshack.us/i/12062009219g.jpg/)
OrssY-G

http://img217.imageshack.us/img217/7240/12062009221.jpg (http://img217.imageshack.us/i/12062009221.jpg/)
OrssY-G

http://img217.imageshack.us/img217/1977/orssyg.jpg (http://img217.imageshack.us/i/orssyg.jpg/)
OrssY-G
http://img217.imageshack.us/img217/7135/photo953.jpg (http://img217.imageshack.us/i/photo953.jpg/)

Falenderojm OrssY-G per fotografit .


rrespekt Burim.U

Driton.B
07-08-2009, 03:25 PM
I kom ndegju edhe ma heret disa kang te OrssY-G edhe mkan pelqy shum, veqanerisht njera qe permendet edhe Medvegja gjithashtu edhe fotot shum t'mira.
Suksese :)

linda21
07-13-2009, 04:00 PM
Remzi Jakupi -Remi nga Dediqi i Medvegjes


http://img200.imageshack.us/img200/8033/remi045fadilberisha500.jpg (http://img200.imageshack.us/i/remi045fadilberisha500.jpg/)

elda hajdini
08-04-2009, 10:06 AM
une e di edhe ni V.I.P e ka ni kang per medvegjen khOOxX

Ilir.A
08-04-2009, 05:15 PM
nuk je nmsn oj elda hajdini

Liridon.Z
08-04-2009, 05:31 PM
Faton "Da Ghost" Zejnullahu


http://i26.tinypic.com/2n7qvqa.jpg

Liridon.Z
08-04-2009, 05:33 PM
une e di edhe ni V.I.P e ka ni kang per medvegjen khOOxX

tash qe e ka 1 kang ky khoox nuk do me than qe osht "VIP"

ALBERT
08-04-2009, 06:10 PM
http://img6.imageshack.us/img6/6283/071609100909.jpg (http://img6.imageshack.us/i/071609100909.jpg/)
SINAN VLLASALIU E TEUTA OSMANI..(shoqja e tij)nje foto ma e vjeter e tyre ndoshta eksluzive ne net!!!

pasham
08-05-2009, 07:12 AM
heyn a daghosti i medvegjes osht a

Arijan.D
08-05-2009, 01:54 PM
Faton "Da Ghost" Zejnullahu


http://i26.tinypic.com/2n7qvqa.jpg

Djal te haLLes e kam

http://albohiphop.com/uploads/daghost-photo.jpg

http://albohiphop.com/uploads/n746736264_1266533_48491.jpg

Faton "Da Ghost" Zejnullahu ka lind ne Prishtin , ndersa disa vite ka jetuar ne MEDVEGJE ne SJARIN , pastaj ai ka filluar karrieren e muzikes me grupin INFINIT , dhe ka arritu sukses te madh me kenget si "KREJT ANASH" "KCENI KR8" etjj ,

elda hajdini
08-06-2009, 06:40 PM
tash qe e ka 1 kang ky khoox nuk do me than qe osht "VIP"

nuk e ka veq ni kang po plot tjera he ka kenduar en koncertini e 3 vjetorit te forumit:$:D

Ilir.A
08-06-2009, 07:53 PM
nuk e ka veq ni kang po plot tjera he ka kenduar en koncertini e 3 vjetorit te forumit:$:D

nashte i ka edhe 1000 tjera edhe ka knu nKoncert po hala VIP nuk thirret se kerkush sta njeh ti e une e naj njo tjeter e njeh amo ma shum jo.Duhet me ba Emer e me njoft krejt njerzia e qat'her e thrrasum VIP.

elda hajdini
08-08-2009, 10:33 AM
nashte i ka edhe 1000 tjera edhe ka knu nKoncert po hala VIP nuk thirret se kerkush sta njeh ti e une e naj njo tjeter e njeh amo ma shum jo.Duhet me ba Emer e me njoft krejt njerzia e qat'her e thrrasum VIP.

okej si te thoni ju


me respekt!:D

bbenii
08-16-2009, 04:11 PM
Nazmi Demiri Dhe Driton Demiri

Burim.U
08-16-2009, 04:15 PM
Nazmi Demiri Dhe Driton DemiriBenni nuk eshte vendi as tema per me qit Video ketu...keshtu qe ate video qe ti e postove qe dy her e kom zhvendos te tema e koncertit qe eshte mbajt ne Fushe Kosove...keshtu qe kujdes shiko temen pastaj poston


rrespekt Burim.U

Bijevllase
11-23-2009, 06:14 PM
qe edhe kusha jem REMI e takova ne aeroport duke shku ne Zvicer per me mbajt koncert
http://img22.imageshack.us/img22/1239/76278057.jpg (http://img22.imageshack.us/i/76278057.jpg/)
ne foto
Bekim Krasniqi
Remzi Jakupi-Remi
Rrustem Jashari
Mala Jakupi
njoftim: Remi do te jet se shpejti antar i forumit ton mbase i tregova une :D
p.s.shum keq qe shum njerz nga Medvegja nuk e din qe ekziston bile ky forum:(
FLM REMI per foto edhe flm Burim.U per llogo te Medvegjes qe ma ke nreq foton

rajmond
11-23-2009, 07:17 PM
remi osht te premten ne prrall me tupan kshyrne

Embelsira
11-24-2009, 08:19 PM
http://img94.imageshack.us/img94/662/remiu.jpg (http://img94.imageshack.us/i/remiu.jpg/)
-----

http://img21.imageshack.us/img21/3509/ssc8272.jpg (http://img21.imageshack.us/i/ssc8272.jpg/)
si kam bo une marr ne internet